Go Home

VİP ÜYELİK NEDİR ?

SOSYAL MEDYA üzerinde beğendirme , yorumlatma ve toplu grup paylaşımları gibi işlemleri yaptırdığınız sitemize login olurken anasayfada sağ üstte bulunan VİP GİRİŞ kısmından bağlandığınız , bilgileri havuza kayıt olmayan , kimseyi beğenmeyen üyelik çeşididir. Vip üye değilseniz anasayfadan 3 adımda free giriş yapabilirsiniz.

Vip üyelik hakkında bilgiler
Anasayfa

Facebook beğenileri neden bu kadar önemli ?

Bir reklam üzerinde Beğen‘e tıkladığınızda, o reklamdaki işletme, marka veya ürünle bir bağlantı oluşturursunuz. Örneğin, reklamda bir markanın Facebook Sayfasının reklamı yapılıyorsa ve Beğen düğmesine tıklarsanız, o markanın Sayfasıyla bağlantı oluşturursunuz. Diğer bağlantılarda olduğu gibi, bağlantı profilinizde (zaman tünelinizde) ve Duvarınızda gösterilir ve arkadaşlarınız bağlantıyla ilgili bir Haber Kaynağı haberi alabilir. Bağlandığınız Sayfada ve o Sayfayla ilgili reklamlarda gösterilebilirsiniz. Sayfa ayrıca Haber Kaynağınızda içerik paylaşabilir ve size mesaj gönderebilir. Bağlantılarınız üzerinde her zaman kontrol sahibisiniz.

BİZ KİMİZ ?

Biz Kimiz ? Sosyal Medya üzerinde insanların eğlence , popülerite veya reklam amaçlarıyla yaptıkları etkileşimleri birbirleriyle buluşturmayı amaçlayan , developers.facebook.com izinli uygulama altyapısını kullanan Sosyal Reklam ve Eğlence Portalıyız. Begeniyor.com © 2014-2016

İLETİŞİM